Działalność

Listopad 2015r. powołane zostaje Szamotulskie Stowarzyszenie Sportowe.

Grudzień 2015r. Szamotulskie Stowarzyszenie Sportowe  wpisane zostaje do ewidencji klubów sportowych w Starostwie Powiatowym w Szamotułach pod numerem ewidencyjnym KS 66.

Grudzień 2015r. Szamotulskie Stowarzyszenie Sportowe złożyło oferty w konkursach ogłoszonych przez Starostwo Powiatowe w Szamotułach oraz Urząd Miasta i Gminy Szamotuły na realizację zadań publicznych przez podmioty prowadzące działalność pożytku publicznego.

Styczeń 2016r. Szamotulskie Stowarzyszenie Sportowe rozpoczyna przygotowania do organizacji VI Szamotuły Samsung Półmaraton pod Patronatem Starosty Szamotulskiego oraz Burmistrza MiG Szamotuły.

Styczeń 2016r. Szamotulskie Stowarzyszenie Sportowe złożyło oferty w konkursach ogłoszonych przez Starostwo Powiatowe w Szamotułach oraz Urząd Miasta i Gminy Szamotuły na realizację zadań publicznych przez podmioty prowadzące działalność pożytku publicznego.

Styczeń 2016r. Szamotulskie Stowarzyszenie Sportowe nawiązuje współpracę z PSPiA Klanza oddział w Poznaniu.

Czerwiec 2016r. Szamotulskie Stowarzyszenie Sportowe we współpracy z PSPiA Klanza oddział w Poznaniu realizuje „Festyn na Fest w Parku Zamkowym w Szamotułach

Sierpień 2016r. Szamotulskie Stowarzyszenie Sportowe we współpracy z PSPiA Klanza oddział w Poznaniu oraz Centrum Sportu Szamotuły Sp. z o.o. realizuje program „Akademii Międzypokoleniowej:

Październik 2016r. Przeprowadzenie VI Szamotuły Samsung Półmaraton.

Grudzień 2016r. Szamotulskie Stowarzyszenie Sportowe organizuje imprezę mikołajkową w Hali Nałęcz

Styczeń 2017r. Szamotulskie Stowarzyszenie Sportowe  wspiera 25 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Styczeń 2017r.Szamotulskie Stowarzyszenie Sportowe rozpoczyna przygotowania do organizacji VII Szamotuły Samsung Półmaraton pod Patronatem Starosty Szamotulskiego oraz Burmistrza MiG Szamotuły.

Marzec 2017r. Szamotulskie Stowarzyszenie Sportowe składa swój projekt w konkursie „Seniorzy w Akcji”.

Maj 2017r. Szamotulskie Stowarzyszenie Sportowe referuje swój projekt w drugim etapie konkursu „Seniorzy w Akcji”.

Październik 2017r. Przeprowadzanie VII Szamotuły Samsung Półmaraton

Grudzień 2017r. Szamotulskie Stowarzyszenie Sportowe złożyło oferty w konkursach ogłoszonych przez Starostwo Powiatowe w Szamotułach oraz Urząd Miasta i Gminy Szamotuły na realizację zadań publicznych przez podmioty prowadzące działalność pożytku publicznego.

Styczeń 2018r. Szamotulskie Stowarzyszenie Sportowe rozpoczyna przygotowania do organizacji 1 Szamotulskiej Nocnej Piątki oraz VIII Szamotuły Samsung Półmaraton

Styczeń 2018r. Szamotulskie Stowarzyszenie Sportowe wspiera 26 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Luty 2018r. Szamotulskie Stowarzyszenie Sportowe włącza się w organizacje 1. Marszobiegu integracyjnego Szamotuły Na Tak

Czerwiec 2018r. Przeprowadzanie 1. Szamotulskiej Nocnej Piątki

Wrzesień 2018r. Współorganizacja 1. Marszobiegu Szamotuły Na Tak

Październik 2018r. Przeprowadzenie VIII Szamotuły Samsung Półmaraton

Grudzień 2018r. Szamotulskie Stowarzyszenie Sportowe złożyło oferty w konkursach ogłoszonych przez Starostwo Powiatowe w Szamotułach oraz Urząd Miasta i Gminy Szamotuły na realizację zadań publicznych przez podmioty prowadzące działalność pożytku publicznego

Czerwiec 2019r. Organizacja 2.Szamotulskiej Nocnej Piątki im.Bohdana Zielińskiego

Wrzesień 2019r. Współorganizacja 2. Marszobiegu Szamotuły Na Tak

Październik 2019r. Organizacja IX Szamotuły Samsung Półmaraton

Grudzień 2019r. Stowarzyszenie aplikuje o środki zewnętrze w konkurach ofert ogłoszonych przez Starostwo Powiatowe w Szamotułach oraz Urząd Miasta i Gminy Szamotuły

Styczeń 2020r. Szamotulskie Stowarzyszenie Sportowe rozpoczyna przygotowania do organizacji X Szamotuły Samsung Półmaraton oraz 3 Szamotulskiej Nocnej Piątki im. Bohdana Zielińskiego.

Luty 2020r. Rozpoczęcie zapisów na 3 Szamotulską Nocną Piątkę kończy się rekordowym czasem sprzedaży ponad 600 pakietów w 39 godzin!